top of page

Kariyer Mentorlarımız

Osman Karpuzcu

OSMAN KARPUZCU

 

Fen Bilgisi öğretmenliği lisans programı mezunu olan Osman Karpuzcu, Eğitim Bilimleri alanında doktora eğitimine devam etmektedir. İşletme bölümünü de yüksek onur derecesi ile bitiren Karpuzcu, aynı zamanda yazılım uzmanıdır. Özel öğretim kurumlarında öğretmenlik, zümre başkanlığı ve eğitim koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuş, AB ve TÜBİTAK projelerinde yürütücülük yapmıştır. 2016 yılında özel bir TV kanalı tarafından yılın eğitimcisi seçilen Karpuzcu, meslek yaşamına eğitim ve kariyer koçu olarak devam etmekle birlikte Türkiye’nin bilinen ilk ve tek öğretim koçudur.

Hüseyin Sarı

HÜSEYİN SARI

 

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu olan Hüseyin Sarı aynı alanda yüksek lisans mezunudur. Mesleki kariyeri boyunca çeşitli devlet kurumlarında Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği, Proje Koordinatörlüğü, Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevi yürüttükten sonra 2023 yılında İstanbul Erkek Lisesi Müdürlüğü’nden emekli olmuştur. Eğitimle ilgili kitap ve sempozyum çalışmaları da bulunan Sarı, Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği yönetim kurulu üyeliği ve aynı zamanda SOBİL Vakfı yönetim kurulu başkanlığını da sürdürmektedir.

Bahadır Sınay

BAHADIR SINAY

 

İktisat dalında lisans derecesine sahip olan Bahadır SINAY kariyerine 93’ yılında özel sektörde finans yöneticisi olarak başlamış, sonrası dershane kuruculuğu ve özel eğitim sektöründe çeşitli kurumların yatırımcı ve yönetim kurulu başkanı olarak görevlerini sürdürmüştür. SINAY ; NLP (Neuro-linguistic programming), EFT (Emotional Freedom Technique), Hypnotic Motivasyon , Koçluk-Mentörlük , Hızlı Okuma ve Test Çözme Teknikleri , 21. Yüzyıl Yetkinleri ve Meslek Seçimi Kariyer Yönetimi alanlarında lise ve üniversitelerde eğitimler, seminerler sunmaktadır. Halen Londra merkezli VALURA firmasının uluslar arası akredite şirket değerleme finans uzmanı ve direktörü olarak görevlerini yürüten SINAY, beraberinde başta özel kolej ve eğitim kurumlarına eğitim ve kurumsal çalışmalar yapmaktadır.

bottom of page