top of page
İmza Atan Adam

6 Garantimiz

TEACHER UP! Programına kayıt olan tüm öğretmenlerimize başka hiçbir eğitim koçluğu programında sunulmayan 6 GARANTİYİ veriyoruz. Böylece aklınızdan maddiyat, zaman vb. kaygıları temizleyerek sadece çalışmamıza odaklanmanızı sağlıyoruz.

Sonuç ve Memnuniyet Garantisi

Program boyunca sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz takdirde sizi eğitim koçluğundaki hedeflerinize ulaştıracağız. Aksi halde sonuç alınıncaya kadar ücretsiz koçluk vereceğimizi GARANTİ ediyoruz. Programın tamamından memnun kalmadığınız takdirde ise ödemiş olduğunuz TÜM BEDEL koşulsuz ve şartsız hesabınıza iade edilecektir.

Geribildirim Garantisi

Pek çok koç eğitim süreçleri boyunca yeterli geribildirim alamamaktan şikayet etmektedir. Lütfen not alın: Eğitim süresince 3 geribildirim görüşmesi ve eğitim sonrasında da 3 takip görüşmesini size ÜCRETSİZ sunma GARANTİSİ veriyoruz.

Kariyer Garantisi

Oluşturduğumuz network ortamı ve uzman destekleriyle ömür boyu (sizin istediğiniz noktaya kadar) yanınızdayız ve kariyerinizi destekliyoruz. Koçvari bir eğitmen olmanın uzun bir yolculuk olduğunun bilincinde olarak kariyer hedefleriniz doğrultusunda network ortamımızdan dilediğiniz gibi ve süresiz olarak yararlanabilirsiniz. Hedeflerinizin ancak hayallerinizle sınırlı olduğunu unutmayın!

Süresiz Destek Garantisi

Katılımcılarımız bizim için bir müşteriden ziyade çalışma arkadaşıdır. Size bu anlayışla yaklaşmamızdan ötürü gelişiminiz adına elimizden gelen her desteği süresiz olarak sunacağımızı GARANTİ ediyoruz. Böylece kendinizi eğitim koçu olarak en iyi biçimde yetiştirmenizin önünü açıyoruz.

Pratik İçerik Garantisi

TEACHER UP! programının tamamı %80 pratik, %20 teorik temeller üzerine inşa edilmiştir. Eğitim koçluğu adı altında teorilere boğulmuş bir içerikle karşılaşmayacağınızı, tüm çalışmaları pratikte uygulayabilir hale geleceğinizi GARANTİ ediyoruz. 

Kişisel ve Mesleki Gelişim Garantisi

Koçvari lider bir öğretmen olarak hedef kitlenizin en az 5 birim önünde olmalısınız. Bu da ancak kişisel ve mesleki gelişiminizi doğru programlamakla gerçekleşir. TEACHER UP! ekibi olarak size bu yol haritasında öncülük edeceğimizin GARANTİSİNİ veriyoruz. Ayrıca zengin öğretmen deneyimleri de mesleğinizde yeni vizyonlar kazandırıyor.

bottom of page