Herkes için eğitim!

E.

Oklay

Vizyon ve Amaçlar

Merhaba.

Yüksek lisans ve doktora eğitimlerim sırasında yönetim ve organizasyon, örgüt kültürü, girişimcilik, vizyon ve misyon oluşturma ile stratejik planlama gibi konularda çalışmalar yaptım. Öte yandan fen bilimleri öğretmeni olarak öğrenme ve insan psikolojisi ile insan beyninin çalışma prensipleri hakkında bilgi ve deneyimler edindim. Akademik anlamda öğrendiğim hemen her şeyi bizzat mesleki sahada tecrübe ettim. Bir yandan işin teorisini çalışırken diğer yandan mutfağına girdim, ter döktüm.

Sonrasında akademik ve mesleki tüm bilgi ve deneyimlerimi ihtiyacı olan insanlara aktarmaya karar verdim ve online eğitim desteği/danışmanlığına başladım. Bu manada hayatımı bazı idealler yolunda devam ettirme kararı aldım.

  1. İhtiyacı olan öğrencilere online canlı ders anlatımları yaparak hem LGS hazırlıkta hem de ders takviyesi amaçlı yardımcı olmak. Bu anlamda ulaşabildiğim herkese ulaşmak, online eğitimin faydalarından herkesi yararlandırmak.

  2. Öğrenci, veli, öğretmen ve öğretmen adaylarına eğitim desteği sağlayarak kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sunmak.

Bu sebeple iş modelimi bu iki vizyon doğrultusunda kurguladım: Online canlı ders sistemi ve eğitim danışmanlığı. Detaylar için buraya tıklayarak çalışmalarım hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Sorularınızı, istek ve görüşlerinizi bana buradan yazabilirsiniz.

SİTE İÇİ ARAMA

SON YAZILAR

DUYURU LİSTESİ

Bültene abone olmak için epostanızı yazınız.