SIK SORULAN SORULAR

Online derslere başlamak için nasıl başvurabiliriz?

ONLINE DERSLERE BAŞLAMAK İÇİN BİZDEN DAHA KOLAY BİR MECRA YOK! Kaydı devam eden programları buradan inceleyiniz. Size uygun olan programı seçtiğinizde ilgili kayıt sayfasındaki formu doldurunuz. Dilerseniz site menüsünde bulunan AÇIK PROGRAMLAR sekmesine tıklayarak da kaydı devam eden programlarımızı görebilirsiniz. Daha sonra sizinle iletişime geçilecektir. Hepsi bu kadar!

Eğitim takvimini nasıl işletiyorsunuz?

Bir eğitimin kayıt süresi bittiğinde başvuran velilerle WhatsApp grubu oluşturuyoruz. Bir ders grubu asla 10 kişiyi geçmiyor. Böylece derse katılan her öğrenci için eşit katılım şansı elde ediyoruz. Gruplar oluştuktan sonra  grubun arzu ettiği eğitim içeriğini belirliyoruz. Bu içeriğe göre aynı gün içinde oluşturduğumuz eğitim takvimini gruba sunuyoruz. Grup, takvimi inceleyerek olumlu-olumsuz bir dönüş yapıyor veya takvimde düzenleme isteyebiliyor. Takvime son şeklini verdiğimizde ise belirtilen programa göre derslere başlıyoruz.

Ücretlendirmeyi nasıl yapıyorsunuz ve ödemeler konusundaki ayrıntıları öğrenebilir miyim?

Test kitapları, kurslar, servis ücreti derken eğitimin ne kadar masraflı bir yatırım olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden çalışmalarımızda velinin bütçesini sarsmayacak ve kaliteli bir eğitim hizmetini de hak edecek sembolik bir miktar (20 TL) belirledik. Bir dersin grubu kaç kişi olursa olsun aldığımız ücret budur.

Örneğin 10 derslik bir programa (eğitim takvimine) kaydoldunuz diyelim. 10 ders için ödeyeceğiniz toplam ücret (10 x 20 = 200 TL) dir. Bunun haricinde kesinlikle ekstra bir ödeme talep edilmez.

 

Ödemelerin, eğitim takvimi grupça onaylandığı andan itibaren en geç 3 iş günü içinde yapılması tercihimizdir. Ödemeler peşin olarak havale/EFT yolu ile yapılmaktadır. Ödemeyi yapan velimizden tek ricamız ödemeyi yaptığına dair bize dönüt vermesidir. Bu dönüt ödemenin teyidi için gereklidir.

Derslerin işlenme süreci hakkında bilgi alabilir miyim?

Dersler eğitim takvimine göre belirtilen gün ve saatte işlenir. Herhangi bir nedenle yapılamayan dersin ya gün içinde başka bir saatte ya da aynı hafta içinde başka bir günde telafisi mutlaka yapılır. Telafi dersine eğitmen grupla birlikte karar verir.

Derslerde ppt veya pdf formatında dokümanlar kullanılır. Ders ZOOM programı üzerinden işlenir. Her dersin linki, ID numarası ve şifresi dersin olduğu gün katılımcılarla kurulmuş olan WhatsApp grubuna gönderilir. Ders için gerekli dokümanlar da yine aynı grupta tarafımızdan paylaşılır.

İnternet güvenliği açısından derslerde öğrenci kameraları açılmamaktadır.

Derse katılamadık diyelim, ücret iadesi yapıyor musunuz?

EMEĞİN VE ALINTERİNİN KIYMETİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ. BU YÜZDEN BİZDE KİMSENİN HAKKI KALMAZ. Her dersin başlangıcında tarafımızca yoklama yapılmakta, böylece kimin kaç derse katıldığının/katılamadığının kaydı tutulmaktadır. Herhangi bir nedenle derse katılamayan öğrencinin ders ücreti eğitim takvimi sonunda topluca iade edilmektedir. Eğitim takvimi sona erdiğinde ise helalleşerek ayrılıyoruz. (Tabi yeni bir eğitim programı arzu edilirse kısa bir mola veriyoruz diyelim :))

Derslerin işlenmesi ile ilgili tavsiyeleriniz var mı?

Derslere önceden hazır olarak gelmek, ders esnasında yanında bir not defteri ve kalem-silgi bulundurmak, mümkünse derslere bir masaüstü veya dizüstü bilgisayar aracılığıyla, kablolu bağlantıdan bağlanmak ve kulaklık kullanmak başlıca tavsiyelerimizdir. Ayrıca her dersten sonra tekrar çalışması yapılmalıdır. Ders esnasında ortamdan ayrılmamalı, su, tuvalet vb. ihtiyaçlar dersten önce giderilmelidir.

Sık sorulan bazı soruları bu sayfada cevapladık.

Son Blog Yazısı

  • Facebook Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge
  • Twitter
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Instagram

Erdem Oklay, © 2015. Tüm hakları saklıdır.

powered by Wix.