Benden talep edilirse bilgim ve deneyimlerim çerçevesinde akademik veya yarı akademik konularda seminer verebilirim.

 

Covid19 nedeniyle seminerleri şu an için Zoom üzerinden yapabiliriz. Kişisel Zoom hesabım premium olduğu için süre sıkıntısı yaşamıyorum.

 

Vereceğim seminerlerde hiçbir şekilde aracı veya katılımcılardan ÜCRET TALEP ETMEYECEĞİM. Benim görüşüme göre eğitim para ile satılabilecek bir şey değildir.

İlgi alanlarımı genel olarak; eğitim, insan, toplum, akademik çalışmalar, bilim ve yaşam olarak özetleyebilirim. Ayrıca şu sayfadan hakkımdaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Doğrudan bir konuda eğitim, söyleşi, deneyim paylaşımı gibi farklı formatlar talep edilebilir.

Seminer öncesinde hazırlanmak için 7-10 günlük bir müsaade istiyorum.

Böyle bir talep oluşması halinde katılımcı grubunu toparlayıp, benimle iletişime geçecek bir temsilci/aracı kişi olmalıdır. Okul, öğretmen, veli, öğrenci, arkadaş grubu gibi birbirini tanıyan insanlar olursa etkileşim daha verimli olabilir.

Seminere/Webinara katılacak kişi sayısında herhangi bir ÖZEL SAYI TALEBİM YOK. Ben üç kişiye de anlatırım, beş kişiye de, elli kişiye de. Önemli olan bilgi paylaşımını mümkün kılmak.

Soru, görüş veya talepleriniz için bu sitenin iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Veya doğrudan e-posta gönderebilirsiniz: eoklay@gmail.com

Fikriniz yoksa bile mesaj atın, neler yapabileceğimizi birlikte belirleyelim.

"PAYLAŞARAK ÇOĞALTALIM BİLGİYİ..."

 

Blog Arşivi

GEÇMİŞ SEMİNERLER

1- "21. Yüzyılda Etkin Bir Okur Olarak Öğretmen" başlıklı sunum, Konya İnsan Mektebi Projesi kapsamında Ahırlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı devlet okullarında görevli 30 öğretmene yapılmıştır. (30/09/2020)

#eğitim politikaları  #eğitim sosyolojisi  #eleştirel pedagoji  #örgütsel yapı ve davranış

Erdem Oklay, © 2015. Tüm hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz. Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz. Siteyi ziyaret edenler bu kuralları ve kuralların ihlalinden doğabilecek hukuki yaptırımları kabul etmiş sayılırlar. 

  • LinkedIn - Beyaz Çember
  • Heyecan - Beyaz Çember