top of page

Sık Sorulan Sorular

S: Sizden hizmet alırsam bana faydalı bir sonucu garanti eder misiniz?

C: Koçluk ve mentorluk gibi hizmetlerde hizmetin sonuçları daha çok hizmet alanın ilgisi, isteği ve çalışma azmiyle yürümektedir. Benim hizmetimin sizi bu sürece sokacağını garanti ederim, ancak sonucun verimi sizin çabanızla doğru orantılıdır.

S: Hizmetleriniz sonucunda bir belgelendirme sağlıyor musunuz?

C: Kişisel koçluk ve akademik mentorluk hizmetlerinde belge sağlanmamaktadır. Ancak koç öğretmen eğitimi bir yetiştirme programı olduğu için e-devlete işlenen ve üniversite onaylı bir sertifika ile belgelendirilmektedir.

S: Kurumsal çalışmalar yapıyor musunuz?

C: Çalışma takvimimin uygunluğu doğrultusunda en az 1 ay önceden haber verilmesi şartıyla evet. Talep edilen çalışmanın ayrıntıları netleştirilir, teklif sunulur, kabul edilirse çalışma süreci başlatılır.

S: Kişisel koçluk çalışmasının kapsamı nedir?

C: Kişisel koçluğu daha çok eğitim, iş hayatı, üretkenlik, verimlilik, zaman yönetimi, çalışma disiplini, irade yönetimi, alışkanlık tasarımı, hedef belirleme, başarı ve motivasyon konularında yapmaktayım.

S: Aldığınız ücretler konusunda ne söyleyebilirsiniz?

C: Hizmetlerimin doğrudan parasal bir karşılığını hesaplamak çok güç. Zira koçluk sayesinde hayatı pozitif yönde değişenler buna paha biçemiyor. Ancak genel bir kıyas yapacak olursam aldığım ücretlerin ortalamalarda olduğunu söyleyebilirim.

S: Hizmetleriniz ne kadar sürüyor?

C: Bu da aldığınız hizmete göre değişir. Tek seanslık koçluk alırsanız 1 saat sürmektedir. Koç öğretmen eğitimi modül 1 ve modül 2 şeklinde yaklaşık iki aya yayılmaktadır. Akademik mentorluk ise asgari 1 aylık çalışmadır. Kişisel koçluk ve akademik mentorluk hizmetini dilediğiniz kadar alabilirsiniz.

S: Sizle çalışmaya başlamadan önce bir ön hazırlık yapmamıza gerek var mı?

C: Koçluk-mentorluk çalışmalarına hizmet alanın istekli ve kararlı gelmesi mühimdir. Bunun haricinde ekstra bir ön hazırlığa gerek yoktur.

S: Koç öğretmen programının kapsamı nedir?

C: Koç öğretmenlik mevcut öğretmenlik bilgi ve deneyimlerinizi koçluk yetkinlikleri ile bütünleştirerek mesleğinize değer katmanızı, böylece maddi ve manevi refaha erişmenizi amaçlayan bir programdır.

S: Ödemeleri nasıl yapıyoruz? Hizmeti nasıl sağlıyorsunuz?

C: Tüm hizmetlerime dair ödemeler hizmet öncesinde peşin ve tek seferde yapılmaktadır. Çoklu alımda indirim uygulanabilmektedir. Tüm çalışmalarım Zoom premium ile online ve canlı yapılmaktadır. Koçluk ve mentorluk bireysel, koç öğretmen programı ise grup eğitimidir.

S: Diyelim hizmetten memnun kalmadık. İptal şansımız var mı?

C: Benden aldığınız her türlü hizmeti iptal etme hakkınız bulunmaktadır. İptal sürecinden önce yapılmış çalışmaların ücreti iade edilmez, kalan tutar hesabınıza iade edilir.

S: Yaptığınız bedelsiz çalışmalar var mı?

C: Benden hizmet alan herkes yönetici paylaşımlarına açık WhatsApp grubuma eklenerek ömür boyu paylaşımlarımdan ücretsiz yararlanabilir. Ayrıca zaman zaman düzenlediğim etkinliklere de ücretsiz katılabilirler.

S: Akademik mentorluk çalışmasının kapsamı nedir?

C: Akademik mentorluk ile akademik süreçlerde bulunan lisansüstü öğrencileri ve akademisyenlere tez yazımı, yeterlik, tez önerisi, savunma hazırlığı, makale yazımı vb. konularda destek sağlanmaktadır.

bottom of page