Herkes için eğitim!

E.

Oklay

  • Erdem

Online LGS Derslerim Hakkında Duyuru!
Merhabalar. Yoğun talep neticesinde önümüzdeki hafta içi (23-27 Mart) online fen derslerine devam ediyoruz! LÜTFEN AŞAĞIDAKİ AÇIKLAMALARI DİKKATLE OKUYUNUZ!


Derslerimi ZOOM programı üzerinden yapacağım. Bu derslere katılabilmeniz için:


1- E-posta adreslerinizi web sayfamın iletişim sekmesinden bana yazınız.


2- Dersler Hafta içi her gün saat 16:00'da yapılacaktır ve maksimum 1 saat sürecektir. Ders saatinden 10 dakika önce (15:50 civarı) bana ilettiğiniz e posta adreslerinize aşağıdakine benzer bir eposta göndereceğim. Kırmızı okla işaretlediğim linke tıklamanız gerekmektedir. Linke tıkladığınızda ZOOM programını masaüstü bilgisayarınıza bir seferliğine kurmanız istenecektir.3- Programı kurduktan sonra size her gün 15:50 itibariyle gönderilecek bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. Programı bir defa kurmanız yeterlidir. Ayrıca dersi verimli dinleme açısından masaüstü bilgisayar veya olmadı tablet kullanmanız yararınıza olur. Cep telefonu ekranı bunun için küçük olabilir.


ZOOM toplantısına nasıl katılacağınız ile ilgili bir videoyu buraya ekliyorum. Youtube'dan buna benzer pek çok video bulabilirsiniz.
4- Ünite dağılımları şöyledir:

Pazartesi 16.00 : MEVSİMLER VE İKLİM

Salı 16.00: DNA VE GENETİK KOD

Çarşamba 16.00: BASINÇ

Perşembe 16.00: PERİYODİK TABLO - 1

Cuma 16.00: PERİYODİK TABLO - 2


5- ZOOM programı özellikleri gereği katılımcı sayısı sınırlı olmaktadır. Eğer bu derslerden faydalanmak istiyorsanız acele etmenizi öneririm.


Görüşmek üzere...

339 görüntüleme