Herkes için eğitim!

E.

Oklay

  • Erdem

ÖNEMLİ DUYURU!Bir saat kadar önce bir veli çocuğunun önümüzdeki hafta tatil olmasından dolayı derslerini tekrar etmeyeceğinden yakındı ve benden hafta içi online özel ders talep etti.

Ona verdiğim cevabı sizlerle de paylaşıyorum. "BEN ASLA KRİZ DURUMUNU TİCARİ BİR FIRSATA ÇEVİRECEK BİRİ DEĞİLİM." Bir emek harcarsın, karşılığını maddi olarak alırsın tamam. Ama şu günlerde insanlar panik halindeyken bundan faydalanmak bana yakışmaz. Benim aile terbiyem buna müsaade etmez. KOLONYACI DEĞİL EĞİTİMCİYİZ!

Bu yüzden ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA İÇİ 8. SINIF FEN BİLİMLERİ DERSİ BASİT MAKİNELER ÜNİTESİNİ youtube kanalım üzerinden canlı yayında ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE anlatmaya karar verdim. Doğrusu böyle bir şeyi bugün okulda zaten düşünüyordum, ki bu velinin isteği üstüne tuz biber oldu.


Şöyle bir program çıkardım:


16 Mart Pazartesi saat 21.30: Basit makinelere giriş + Makaralar

17 Mart Salı saat 21.30: Kaldıraçlar

18 Mart Çarşamba saat 21.30: Eğik Düzlem

19 Mart Perşembe saat 21.30: Çıkrık

20 Mart Cuma saat 21.30: Dişli Çarklar


Canlı yayınları youtube kanalım üzerinden belirttiğim saatte gerçekleştireceğim. Maksat safımız belli olsun ve çocuklarımız bu bir haftayı boş geçirmesinler. Sonraki hafta zaten uzaktan eğitimler başlayacak.


Youtube kanalıma buradan abone olarak canlı yayın bildirimlerini takip edebilirsiniz.


Yayında takip edeceğim çalışma kağıtlarına dosyalar sekmesinden ulaşabilirsiniz. Yayın öncesinde bu belgelerin çıktılarını almanız dersi takip etmenizi kolaylaştıracaktır.


Görüşmek dileğiyle.


(BU İLETİYİ ÇEVRENİZLE DE PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.)

2,581 görüntüleme