Türkiye'de ilk ve tek olarak ÖĞRETMENLERE ÖZEL bütünleşik eğitim koçluğu programı hazırlayan profesyonel koç ve mentorum

11537232_10153345320347141_7953405478100144453_o.jpg

Her öğretmenin eşsiz bir potansiyelle sınıfa girdiğini, ancak pek azının bu potansiyeli tam ve doğru yerde kullanabildiğini biliyorum.

2008 - Öğretmen olarak mesleğe başladığım yıl aynı zamanda Eğitim Bilimleri yüksek lisansı ile öğrenciliğe de başladım.

2009 - Öğrencilere "Sınav Kazandıran Taktikler" isimli ilk pdf dokümanını hazırlayarak ilk amatör koçluk/danışmanlık girişimimi başlattım. Bu arada bilimsel kongrelere katılmaya başladım.

2011 - Yüksek lisansımı Eğitim Kurumlarında Toplam Kalite Yönetimi Uygulamaları konulu tezimle tamamlayarak bilim uzmanı oldum.

2012 - Eğitim Bilimleri alanında doktora programına kabul edildim.

2013 - İlçe çapında amatör koçluk faaliyetlerine katılarak veli ziyaretleri ve çalışma kayıtları tutmaya başladım.

2015 - İlk web sayfamı tamamen kendi imkanlarımla tasarladım. Eğitim üzerine blog yazılarına başladım. MEB tarafından "yılın fark yaratan öğretmenleri" arasında seçildim. TÜBİTAK 4006 proje yarışmalarında proje yürütücüsü ve danışman öğretmen olarak görev aldım.

2017 - İsviçre-Cenevre'de düzenlenen Türk Öğretmen Çalıştayı katılımcıları arasına seçildim.

2018 - Facebook üzerinden eğitim danışmanlığı hizmeti vermeye başladım. Ücretsiz veli toplantıları düzenledim. 

2019 - Eğitim Her Yerde sitesinde içerik editörlüğü yapmaya başladım. İkisi İngilizce olmak üzere yedi akademik kitap bölümüne katkı sağladım. 

2020 - Doktora eğitimimi öğretmenler üzerine yaptığım tez çalışmasıyla tamamlayarak eğitim doktoru oldum. Yeni Nesil Öğretmen Girişiminin kuruluşunda yer aldım.

2021 - Profesyonel ICF koçluk eğitimleri alarak eğitim koçluğuna başladım. 20. Milli Eğitim Şurası'na öğretmen temsilcisi olarak seçildim.

2022 - Koç öğretmenlik eğitim programını geliştirerek öğretmenlerin hizmetine sundum.

200+ KİŞİYE KOÇLUK

20+ WEBINAR

100+ KÖŞE YAZISI

Gelin, başarı hikayenizi
yazmanızda size eşlik edeyim !...
Nasıl olacak diye merak ediyorsanız hemen ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME talebi oluşturun.

HarvardX sertifikam.jpg
Yale Well-being.jpg
sola.jpg

Ne dediler?

“Pek çok öğretmen mevcut eğitim sisteminde aradığını bulamıyor. Maddi ve manevi açıdan yaşadığı doyumsuzluk özel hayatına da olumsuz yansıyor. Ben KOÇ ÖĞRETMEN EĞİTİM PROGRAMININ bu anlamda önemli bir açığı kapattığını düşünüyorum"

SEDA M. / SINIF ÖĞRETMENİ / MEB

“Koçluğa karşı ciddi bir önyargım vardı. Ancak Erdem Hoca'mızla konuştuktan sonra koçluğun bambaşka bir bakış açısı kazandırdığını ve bunu öğretmenlik deneyimlerime mutlaka entegre etmem gerektiğini anladım. En kısa zamanda programa kaydolarak KOÇ ÖĞRETMENLERİN arasına adımı yazdırmak istiyorum!..."

BURÇİN K. / MATEMATİK ÖĞRETMENİ / MEB