Tokalaşma

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İLKE VE DEĞER MERKEZLİLİK: Danışanlarımın sahip olduğu ilke ve değerler benim için çok önemlidir. Bu ilke ve değerler kesinlikle yargılanmaz, tenkit edilmez. Danışanı koşulsuz kabul geçerlidir.

İHTİYAÇ ODAKLILIK: Danışanlarıma hazır paket içerikler sunmak yerine bir öngörüşme düzenleyerek talep ve ihtiyaç üzerine istişare gerçekleştiriyorum. Böylece danışanların hazırlanan eğitim içeriğinden tam olarak memnuniyetini sağlıyorum.

BİLİMSELLİK: Benden eğitim talebinde bulunduğunuzda deneyimli bir öğretmen ve eğitim bilimleri doktora mezunu bir uzmandan hizmet alacağınızı bileceksiniz. Çalışmalarımın tamamı bilimsel esaslara dayalı olarak yürütülmektedir.

GİZLİLİK: Koçluk çalışmalarında danışanın hiçbir kimlik bilgisi ve fotoğrafı izni olsa dahi sosyal medyada paylaşılmaz, reklam ve tanıtım malzemesi edilmez, adli bir durum olmadığı müddetçe üçüncü şahıslara verilmez.

İŞBİRLİĞİ: Koç, danışmanı yerine onun sorunlarını çözen biri değildir. Koçun görevi danışanın yolculuğunda ona eşlik etmekle sınırlıdır. Çözümü keşfetmekse danışanın sorumluluğudur. Dolayısıyla danışan koçluk sürecinde aktif rol almaktadır.

AÇIKLIK VE ŞEFFAFLIK: Koç ile danışan ilişkisi tamamen açık ve şeffaf bir süreçtir. Benim için danışanın görüşmeler esnasındaki psikolojik konforu sağlanması gereken en önemli kriterdir.

Açıklanan tüm ilkeler sadece koçluk ve danışmanlık çalışmalarında değil vermiş olduğum tüm eğitimler için geçerlidir. Koçluk eğitimlerinde MYK tarafından belirlenmiş ulusal koçluk standartları uygulanır.

iş görüşmesi

Hemen Ulaşın!

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

  • Heyecan Sosyal Simge
  • Instagram
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge