Erdem Oklay

EĞİTİM CİDDİ BİR İŞTİR, TESADÜFLERE BIRAKILAMAZ!

Eğitimler

Eğitimlerimiz veli, öğretmen, öğrenci ve üniversitelerin eğitim fakültelerinde okuyan öğretmen adaylarına yönelik sürmektedir.

Veli ve öğrencilerimiz için; aile içi iletişim, motivasyon, aile toplantıları, sınavlara hazırlık, çalışma programı düzenleme, hedef belirleme gibi konularda yardımcı olmaktayız. Ayrıca seminerler düzenleyerek veli ve öğrencilerin aktif katılımıyla çalışmaktayız.

Öğretmen ve öğretmen adayı gruplarına ise iletişim, sınıf yönetimi, etkili sunum hazırlama ve sunuş biçimleri çalışmalarımız devam etmektedir.

Eğitim tarihleri ve yer bilgisi katılımcı gruplarla ortaklaşa belirlenmektedir. Eğitimlerde pdf dokümanlar kullanılmakta ve paylaşılmaktadır. Eğitimlerin en önemli özelliği teorik bilgilerle pratik uygulama deneyimlerini harmanlayan bir yapıda gerçekleştirilmesidir. Ayrıca eğitimlerde sunucunun grubu kontrol ettiği monolog biçimli düz anlatım yerine katılımcıların da etkileşimine dayanan bir yol tercih edilmektedir. Böylece deneyim zenginliğinden herkesin faydalanması amaçlanmaktadır.

Eğitimler birebir, küçük grup ve geniş gruplarla planlanmaktadır. Profesyonel bir eğitim desteği için iletişime geçebilirsiniz.

duyuru grubu

  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah YouTube Simgesi
  • Siyah Instagram Simge
  • Siyah Heyecan Simge
  • Siyah LinkedIn Simge