Eğitimler

Size uygun eğitimi aşağıdan seçiniz. Canlı destek butonundan belirtilen saatler içinde sorularınızı sorabilirsiniz. Hemen Başvur'a tıklayarak eğitim talep formunu doldurabilirsiniz. Eğitimlerimizin tamamı ücretsizdir.

Öğretmen Eğitimleri

Yüz yüze & Online

Eğitimde başarı olgusu. Motivasyon. İşbirlikçi çalışma. Etkili sınıf yönetişimi. Etkili dinleme ve sunum teknikleri. Disiplin sorunlarıyla baş etme. Meslek seçimi. Sınavlara hazırlık. Bilimsel araştırma yöntemleri. Etkin okuma ve not alma stratejileri. Öğrenme ve öğretme yöntemleri. Eğitimin geleceği. Proje yazımları. Zaman yönetimi.

Akademik Eğitimler

Yüz yüze & Online

Bilimsel araştırma yöntemleri. Niteliksel araştırma tasarımları. Nitel araştırmalarda desen seçimi. Niteliksel veri toplama yöntemleri. Niteliksel kodlama ve analiz. Nitel araştırmalarda raporlama ve sunum. Tez yazım sürecine hazırlık. Literatür tarama. Kaynak seçimleri ve arşivcilik. 

Veli & Öğrenci Eğitimleri

Yüz yüze & Online

Sınavlara hazırlık. Motivasyon. Etkili iletişim. Başarı yolculuğu. Çalışma programı hazırlama ilkeleri. Beynin kimyası. Öğrenme yöntemleri. Kitap okuma alışkanlığı kazandırma. Pomodoro tekniği ile düzenli ders çalışma alışkanlığı kazandırma. Hedef belirleme. Kariyer bilinci. SWOT analiz. Zaman yönetimi.

© 2015 by Erdem Oklay.

All rights reserved

Copyrights

Misafir

Takip Et

  • Siyah Heyecan Simge
  • Siyah YouTube Simgesi
  • Siyah LinkedIn Simge
  • Siyah Instagram Simge